KOMEL KFT - INFORMATIKAI SZAKÜZLET - SZÁMÍTÓGÉP - PC - LAPTOP - JAVÍTÁS - SZERVIZ - ÉRTÉKESÍTÉS - SZAKTANÁCSADÁS

Számítástechnika / Perifériák /Hálózati eszközök, kommunikáció

1 2 3 4198 Következő »   3156db / 198 oldal
Sorrend:
Nikomax Mosaic betét fedő 22.5x45mm, üres takarómodul

Nikomax Mosaic betét fedő 22.5x45mm, üres takarómodul

NMC-PM0P-PH-WT

200 Ft
Bruttó: 254 Ft
Nikomax Mosaic betét 45x45mm, 1 portos

Nikomax Mosaic betét 45x45mm, 1 portos

NMC-PM1P-PF-WT

450 Ft
Bruttó: 572 Ft
NIKOMAX Mosaic betét 22.5x45mm, 1 portos

NIKOMAX Mosaic betét 22.5x45mm, 1 portos

NMC-PM1P-PH-WT

450 Ft
Bruttó: 572 Ft
Nikomax Mosaic betét 45x45mm, 2 portos

Nikomax Mosaic betét 45x45mm, 2 portos

NMC-PM2P-PF-WT

500 Ft
Bruttó: 635 Ft
Nikomax Keystone betét UTP, CAT5e, porvédős, 110/Krone szerszámmal szerelhető

Nikomax Keystone betét UTP, CAT5e, porvédős, 110/Krone szerszámmal szerelhető

NMC-KJUD2-WT

600 Ft
Bruttó: 762 Ft
Nikomax Keystone betét UTP, CAT6, RJ45/8P8C, T568A/B, 180°-os

Nikomax Keystone betét UTP, CAT6, RJ45/8P8C, T568A/B, 180°-os

NMC-KJUE2-ET-WT

600 Ft
Bruttó: 762 Ft
Nikomax Keystone betét UTP, CAT5e, szerszám nélkül szerelhető

Nikomax Keystone betét UTP, CAT5e, szerszám nélkül szerelhető

NMC-KJUD2-NT-WT

600 Ft
Bruttó: 762 Ft
csavar és kosarasalátét

csavar és kosarasalátét

KATCSK

200 Ft
Bruttó: 254 Ft
LogiLink CAT5e adapter (NP0031)

LogiLink CAT5e adapter (NP0031)

NP0031

600 Ft
Bruttó: 762 Ft
Conteg szerelő készlet (csavar- anya) (DP-MO-01)

Conteg szerelő készlet (csavar- anya) (DP-MO-01)

DP-MO-01

650 Ft
Bruttó: 826 Ft
Gembird 19A-FSET-01 rack szerelő csavarszett 10db

Gembird 19A-FSET-01 rack szerelő csavarszett 10db

19A-FSET-01

650 Ft
Bruttó: 826 Ft
Nikomax Optikai kábel, beltéri és kültéri, SM 9/125 OS2, 12 szálas tight buffered, LSZH, Eca  Méterre

Nikomax Optikai kábel, beltéri és kültéri, SM 9/125 OS2, 12 szálas tight buffered, LSZH, Eca Méterre

NKL-F-012S9K-00U-BK

550 Ft
Bruttó: 699 Ft
Conteg patch panel betét (DP-KEY)

Conteg patch panel betét (DP-KEY)

DP-KEY

600 Ft
Bruttó: 762 Ft
Cudy SFP modul 155Mb/s Bi-di 1550Tx/1310Rx FP 20km 20dB (SM100SB-20B)

Cudy SFP modul 155Mb/s Bi-di 1550Tx/1310Rx FP 20km 20dB (SM100SB-20B)

SM100SB-20B

650 Ft
Bruttó: 826 Ft
Cudy SFP modul 155Mb/s Bi-di 1310Tx/1550Rx FP 20km 20dB (SM100SB-20A)

Cudy SFP modul 155Mb/s Bi-di 1310Tx/1550Rx FP 20km 20dB (SM100SB-20A)

SM100SB-20A

650 Ft
Bruttó: 826 Ft
Roline RJ45 biztonsági dugó (21.17.3067-10)

Roline RJ45 biztonsági dugó (21.17.3067-10)

21.17.3067-10

650 Ft
Bruttó: 826 Ft
** A termék átvétele a visszaigazolási értesítés után lehetséges. Amennyiben a megrendelt termék nincs készleten, akkor a várható szállítási idő a rendelést követően 2-3 nap. Az árlistán nem található termék esetén kérjen árajánlatot.
Oldalanként:

LAPTOP - NOTEBOOK - PC - SZÁMÍTÓGÉP - JAVÍTÁS - SZERVIZ - ÉRTÉKESÍTÉS

Laptop / Notebook – Egyedi igények teljesítése Számítógép , laptop (notebook) hardver és szoftver hiba javítás és szerviz. Lassú, nehezen induló számítógépek, laptopok átvizsgálása – sebesség optimalizálása.
Hálózati és internetes problémák megoldása Vezeték nélküli (Wi-Fi) routerek, hálózatok beállítása Vírusirtás – védelmi szoftver telepítése Adatmentés , adat helyreállítás – új eszközre (PC , laptop , notebook ) történő áttelepítés
Számítógépek , laptopok átépítése, bővítése , SSD migráció Hozott alkatrészekből számítógép összeszerelése
Új számítógépek , laptopok szállítása , helyszíni beüzemelése -Rendszer telepítés, tanácsadás.

LAPTOP - NOTEBOOK - PC - SZÁMÍTÓGÉP - JAVÍTÁS - SZERVIZ - ÉRTÉKESÍTÉS - SZÁMÍTÁSTECNIKAI ALKATRÉSZEK - MONITOROK - NYOMTATÓK - PERIFÉRIÁK
Lassú, problémás számítógép hibafeltárása, javítása Vírus- és kémprogram írtás - Operációs rendszer telepítése, újratelepítése -
Programtelepítés, driver frissítés - Internet- wifi beállítás, hibaelhárítás - Hálózati problémák elhárítása -
Túlmelegedő, lefagyó számítógép javítása - Adatmentés, adat visszaállítás - Biztonsági mentés -
Számítógép bővítés, korszerűsítés - Hardveres problémák javítása - Egyéb számítástechnikai problémák elhárítása .