KOMEL KFT - INFORMATIKAI SZAKÜZLET - SZÁMÍTÓGÉP - PC - LAPTOP - JAVÍTÁS - SZERVIZ - ÉRTÉKESÍTÉS - SZAKTANÁCSADÁS

Hálózatok / Hálózatszerelési anyagok /Patch panel

1 2 3 415 Következő »   230db / 15 oldal
Sorrend:
Conteg patch panel betét (DP-KEY)

Conteg patch panel betét (DP-KEY)

DP-KEY

550 Ft
Bruttó: 699 Ft
Nikomax Optikai kábel, beltéri és kültéri, SM 9/125 OS2, 12 szálas tight buffered, LSZH, Eca  Méterre

Nikomax Optikai kábel, beltéri és kültéri, SM 9/125 OS2, 12 szálas tight buffered, LSZH, Eca Méterre

NKL-F-012S9K-00U-BK

650 Ft
Bruttó: 826 Ft
Delock 10  optikai szálas patch panel 12 portos SC Duplex / LC Quad-hez 1U fekete (66802)

Delock 10 optikai szálas patch panel 12 portos SC Duplex / LC Quad-hez 1U fekete (66802)

DE66802

1 300 Ft
Bruttó: 1 651 Ft
Delock 10 optikai szálas patch panel 12 portos SC Duplex / LC Quad-hez 1U szürke (66804)

Delock 10 optikai szálas patch panel 12 portos SC Duplex / LC Quad-hez 1U szürke (66804)

DE66804

1 300 Ft
Bruttó: 1 651 Ft
Delock 10 optikai szálas patch panel 12 portos SC Simplex / LC Duplex-hez 1U fekete (66801)

Delock 10 optikai szálas patch panel 12 portos SC Simplex / LC Duplex-hez 1U fekete (66801)

DE66801

1 300 Ft
Bruttó: 1 651 Ft
Delock 10 optikai szálas patch panel 12 portos SC Simplex / LC Duplex-hez 1U szürke (66803)

Delock 10 optikai szálas patch panel 12 portos SC Simplex / LC Duplex-hez 1U szürke (66803)

DE66803

1 300 Ft
Bruttó: 1 651 Ft
Beépíthető nyomógomb panel Digitus 19 1HE 16 Port

Beépíthető nyomógomb panel Digitus 19 1HE 16 Port

DN-91400

1 450 Ft
Bruttó: 1 842 Ft
Equip Rack M6 csavar készlet (kosaras anya+csavar) 20db (922492)

Equip Rack M6 csavar készlet (kosaras anya+csavar) 20db (922492)

e922492

1 550 Ft
Bruttó: 1 969 Ft
KELine 19”-os patch rendező panel (RAB-VP-X01-A2)

KELine 19”-os patch rendező panel (RAB-VP-X01-A2)

RAB-VP-X01-A2

2 400 Ft
Bruttó: 3 048 Ft
Logilink patch panel 24 Keystone jack csatlakozóhoz, 1U, 19", terheletlen fekete (NK4065)

Logilink patch panel 24 Keystone jack csatlakozóhoz, 1U, 19", terheletlen fekete (NK4065)

NK4065

2 400 Ft
Bruttó: 3 048 Ft
Legrand Rack M6 csavar készlet (kosaras anya+csavar) 50db (KFS6X16-50 / EFIX)

Legrand Rack M6 csavar készlet (kosaras anya+csavar) 50db (KFS6X16-50 / EFIX)

KFS6X16_50 / EFIX

2 900 Ft
Bruttó: 3 683 Ft
Delock 10 üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex 1U kék fekete (66760)

Delock 10 üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex 1U kék fekete (66760)

DE66760

2 900 Ft
Bruttó: 3 683 Ft
Logilink 19" Patch panel 24 keystone csatlakozóhoz hátsó kábelkezelővel (NK4057)

Logilink 19" Patch panel 24 keystone csatlakozóhoz hátsó kábelkezelővel (NK4057)

NK4057

2 950 Ft
Bruttó: 3 747 Ft
Conteg patch panel 10" 1U 8p UTP portok nélkül (DP-PP-S1U)

Conteg patch panel 10" 1U 8p UTP portok nélkül (DP-PP-S1U)

DP-PP-S1U

3 150 Ft
Bruttó: 4 001 Ft
Nikomax UTP patch panel üres 12 port 19" (NMC-WP12-BLANK-BK)

Nikomax UTP patch panel üres 12 port 19" (NMC-WP12-BLANK-BK)

NMC-WP12-BLANK-BK

3 200 Ft
Bruttó: 4 064 Ft
Delock 10 üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex 1U ibolya szürke (66785)

Delock 10 üvegszálas patch panel 12 portos SC Simplex 1U ibolya szürke (66785)

DE66785

3 500 Ft
Bruttó: 4 445 Ft
** A termék átvétele a visszaigazolási értesítés után lehetséges. Amennyiben a megrendelt termék nincs készleten, akkor a várható szállítási idő a rendelést követően 2-3 nap. Az árlistán nem található termék esetén kérjen árajánlatot.
Oldalanként:

LAPTOP - NOTEBOOK - PC - SZÁMÍTÓGÉP - JAVÍTÁS - SZERVIZ - ÉRTÉKESÍTÉS

Laptop / Notebook – Egyedi igények teljesítése Számítógép , laptop (notebook) hardver és szoftver hiba javítás és szerviz. Lassú, nehezen induló számítógépek, laptopok átvizsgálása – sebesség optimalizálása.
Hálózati és internetes problémák megoldása Vezeték nélküli (Wi-Fi) routerek, hálózatok beállítása Vírusirtás – védelmi szoftver telepítése Adatmentés , adat helyreállítás – új eszközre (PC , laptop , notebook ) történő áttelepítés
Számítógépek , laptopok átépítése, bővítése , SSD migráció Hozott alkatrészekből számítógép összeszerelése
Új számítógépek , laptopok szállítása , helyszíni beüzemelése -Rendszer telepítés, tanácsadás.

LAPTOP - NOTEBOOK - PC - SZÁMÍTÓGÉP - JAVÍTÁS - SZERVIZ - ÉRTÉKESÍTÉS - SZÁMÍTÁSTECNIKAI ALKATRÉSZEK - MONITOROK - NYOMTATÓK - PERIFÉRIÁK
Lassú, problémás számítógép hibafeltárása, javítása Vírus- és kémprogram írtás - Operációs rendszer telepítése, újratelepítése -
Programtelepítés, driver frissítés - Internet- wifi beállítás, hibaelhárítás - Hálózati problémák elhárítása -
Túlmelegedő, lefagyó számítógép javítása - Adatmentés, adat visszaállítás - Biztonsági mentés -
Számítógép bővítés, korszerűsítés - Hardveres problémák javítása - Egyéb számítástechnikai problémák elhárítása .